+48 502 784 043
Oferta

sala zabaw

  1. Sala Zabaw MagicFun w Bydgoszczy to niezapomniana zabawa. Dwupoziomowy zamek z basenem pełnym kolorowych piłeczek, czy statek w którym bajkowa magia się rozpoczyna. Z nami możesz wypłynąć na szerokie wody wyobraźni. Dla miłośników skoków nie zabrakło trampolin :)

  2. Wszyscy wiedzą, że to największa frajda!

  3. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną strefę bobasa z małymi zjeżdżalniami i bezpiecznym basenem z kulkami. Na ścianach znajdziecie duże panele edukacyjne.

  4. W Sali Zabaw dla dzieci MagicFun w Bydgoszczy nie zabrakło również miejsca na stoliki edukacyjne, pchacze, klocki i zabawki sensoryczne. Zadbaliśmy także o starsze dzieci, które mogą nauczyć się tańczyć albo zagrać w piłkę nożną z największymi gwiazdami na Xbox'ie, czy z kolegą rozprawić się na cymbergay'u lub zagrać w koszykówkę.

  5. W MagicFun w Bydgoszczy pamiętaliśmy również o rodzicach, którzy mogą wygodnie rozsiąść się w fotelach i delektować się smakiem świeżo mielonej kawy, podczas gdy ich pociechy beztrosko się bawią. Nasza sala zabaw dla dzieci zapewnia opiekę animatorów, dzięki czemu mogą też Państwo zostawić pociechę pod naszą opieką i zająć się załatwianiem codziennych spraw. Rozbudowana oferta atrakcji, zabawek, gier oraz aktywności indywidualnych i grupowych sprawia, że każde dziecko będzie się czuło u nas dobrze.

  6. Sala jest w pełni przystosowana do potrzeb najmłodszych dzieci i spełnia rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa. Instalacje i zabawki posiadają niezbędne atesty.

  7. Zapraszamy!

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 502 784 043

zobacz także