+48 502 784 043
Oferta

opieka nad dziecmi

  1. Profesjonalna opieka nad dziećmi w sali zabaw MagicFun.

  2. Jako pierwsi w MagicFun wprowadziliśmy możliwość opieki nad Waszymi pociechami. Potrzebujesz szybko zrobić zakupy, iść z drugą pociechą do lekarza, albo po prostu wybierasz się na trening czy do kina?

  3. My zajmiemy się twoim dzieckiem lub dziećmi na najwyższym poziomie. Animatorzy w Sali Zabaw MagicFun z pełną odpowiedzialnością zorganizują czas maluchom, aby były bezpieczne i nie nudziły się ani przez chwilę.

    Profesjonalna opieka nad dziećmi obejmuje usługę animatorów – osób odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych w pracy z maluchami. To osoby, które z pasją i zaangażowaniem spędzają czas z kilkuletnimi brzdącami. Dzieciaki uwielbiają, gdy ktoś dorosły angażuje się i wymyśla coraz to nowe, nieznane atrakcje, gry i zabawy. Czas spędzony z animatorem pozwoli dziecku rozwinąć nowe umiejętności i zintegrować się z gronem rówieśników.

  4. Maluchy wspólnie uczestniczą w zabawach ruchowych, konkurencjach, zajęciach plastycznych i wielu innych. Opieka nad dzieckiem to usługa, dzięki której wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom szerokiego grona zajętych i zapracowanych rodziców.

  5. Powierzając nam swój najcenniejszy skarb, możecie mieć pewność, że zatroszczymy się o niego najlepiej, jak to tylko możliwe.

  6. Od nas Twoja pociecha zawsze wyjdzie wybawiona, uśmiechnięta i zadowolona. W sali zabaw MagicFun czeka masa atrakcji dla brzdąców w każdej grupie wiekowej.

  7. Masz coś do załatwienia? Nie masz z kim zostawić dziecka? Przyprowadź je do nas! Będzie zachwycone!

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 502 784 043

zobacz także