+48 502 784 043
Oferta

przyjęcia urodzinowe

  1. Urodziny to niezapomniany czas. Jest to ważny moment dla każdego solenizanta.

  2. Jeżeli życzą sobie Państwo by przyjęcie było magiczne, wyjątkowe i przygotowane specjalnie dla Twojej pociechy...w sali zabaw MagicFun tak właśnie jest.

    Zadbamy o każdy szczegół imprezy urodzinowej dla dzieci. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, dostosowujemy przyjęcie do potrzeb i oczekiwań nie tylko samego jubilata, lecz także zaproszonych przez niego gości.

    Na uczestników przyjęcia czeka specjalnie przygotowana, udekorowana sala urodzinowa, stół z przysmakami i kolorową zastawą, a także wyjątkowy tron dla głównego bohatera imprezy. Dzięki takiej niespodziance dziecko poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo! Podczas przyjęcia rodzice mogą zrelaksować się przy kawie i ciastku, w oddzielnym pomieszczeniu, z którego zza szyby można obserwować zabawę maluchów.

  3. Jeżeli chcą Państwo zorganizować niezapomniane urodziny dla dzieci w Bydgoszczy, sala zabaw MagicFun to znakomite rozwiązanie. Sala urodzinowa, poczęstunek i rodzaj zabaw zostaną dobrane specjalnie do wieku i upodobań małych uczestników przyjęcia. Dobór zajęć zostanie dopasowany również do wielkości grupy. Mały jubilat lub jubilatka poczuje się naprawdę wyjątkowo, zdmuchując świeczkę na torcie w otoczeniu swoich ulubionych koleżanek i kolegów. Wspólna zabawa wśród przygotowanych przez nas atrakcji dopełni efektu prawdziwie udanego przyjęcia.

  4. Planując przyjęcie dla dziecka warto zaangażować je w przygotowania. Można zapytać o to, co chciałoby robić i w co lubi się najlepiej bawić. Planując to wyjątkowe wydarzenie warto wspólnie z dzieckiem przygotować zaproszenia dla uczestników przyjęcia.

  5. Dziecko będzie zachwycone taką formą świętowania!

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 502 784 043

zobacz także