+48 502 784 043
Oferta

atrakcje dla dzieci

konsola xbox

KONSOLA XBOX

XBOX – to nie tylko gry to również wspólna zabawa i nauka zabawy w grupie. Dzięki opcji kinect rozwija zdolności ruchowe oraz spostrzegawczość, koordynację i orientację. Zestaw animacji i dobór gier zawiera różnego rodzaju wizualizacje. Zabawa polega na zdobyciu jak największej ilości punktów w określonym czasie, omijaniu przeszkód czy łapaniu pojawiających się elementów a także na naśladowaniu ruchów. Mnogość gier zręcznościowych oraz gier tanecznych wyjątkowo wpływa na rozwój manualnych zdolności dziecka. ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY :)

 

ZAMEK

To dwupoziomowa konstrukcja ze wspinaczkami, tunelem węża, bokserskim sparingiem. Aby dostać się do celu, którym jest basen z kulkami trzeba wykazać się niesamowitą sprawnością. Żeby uwolnić księżniczkę z wieży rycerz musi przedostać się przez sieć pajęczyn. Czy mu się uda. Przyjdź i jak najszybciej sprawdź

DRZEWO WSPINACZKOWE

Wspinaczka rozwija siłę, wytrzymałość, szybkość i koordynację. Pomaga przezwyciężać słabości, takie jak na przykład lęk wysokości, oraz sprawia, że stajesz się bardziej pewny siebie.
Podczas wspinania rozwijają się zdolności partnerskie. Między wspinającymi rodzi się zarówno wzajemna i zdrowa rywalizacja ale przede wszystkim zaufanie i odpowiedzialność. Upadki ze ścianki amortyzowane są miękkim materacem, który łagodzi upadki.

ZAKĄTEK BOBASA

To duży, bezpieczny plac dla najmłodszych. Zabawki przygotowane ze specjalną starannością. Mała rakieta ze zjazdem do miękkiego basenu wypełnionego tysiącem kolorowych piłeczek. Duże klocki, zabawki sensoryczne oraz panele edukacyjne.

POKÓJ URODZINOWY

  1. W Sali Zabaw MagicFun urodziny to niezapomniany czas.

  2. Jest to ważny moment dla każdego solenizanta. Jeżeli życzą sobie Państwo by przyjęcie urodzinowe było magiczne, wyjątkowe i przygotowane specjalnie dla Twojej pociechy...w sali zabaw MagicFun tak właśnie jest.

    Sala Zabaw MagicFun zadba o każdy szczegół imprezy urodzinowej. Indywidualne podejście do każdej imprezy sprawia, że są to niezapomniane urodziny.

    Specjalnie przygotowana sala urodzinowa, kolorowa zastawa i bogato zastawiony stół, duży tron dla solenizanta sprawia, że każdy będzie się czuł jeszcze bardziej wyjątkowo. Rodzice siedząc przy słodkim ciastku i pysznej kawie, zza szyby mogą obserwować swoje pociechy podczas całego przyjęcia urodzinowego.

STATEK PIRACKI

Każdy pirat wie że kapitan bez statku nie może być kapitanem. Zapraszamy więc każdego malucha, który ma aspirację zostać najprawdziwszym kapitanem, do skorzystania z naszego okrętu. Można wypłynąć na szerokie wody, zmagać się ze sztormem i ulewą, a nawet i z buntem załogi.  

Zabawa w Centrum Zabaw MagicFun ma na celu rozwijać wyobraźnię dziecka, spełniać marzenia. Wspomaga koordynację ruchową oraz siłę i wytrzymałość, a co najważniejsze rozwija pewność siebie i dostarcza wiele radości.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 502 784 043

zobacz także