Psy

Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla pupila.

Zabawy z czworonogiem jest niezwykłą możliwością, żeby spożytkować energię swojego zwierzaka, jednocześnie wzmacniać więź. Częste gry działają pozytywnie na formę zwierzęcia, tak jak i dają uciechę opiekunowi. Zabawy dobrze jest urozmaicać używając zabawek dla psów. W sklepach odnajdziemy wiele różnych kategorii zabawek dla psów, ale w jaki sposób wybrać tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy we wszystkich sklepów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, pasujących do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów mogą być z szeregu tworzyw, istnieją piłki gumowe, z materiału lub plastikowe. Przy wyborze piłki dla psa trzeba wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów są uniwersalne, jednak trzeba myśleć o możliwości udławienia się podczas zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Wybierając nową zabawkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych ulubieńców. Jest to niezwykle istotne, kiedy jesteśmy właścicielami małych odmian psów, jak pudle albo yorki, dla których dobieramy mniejsze rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy pobawić się z pupilem na łonie natury doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Nie sposób odnaleźć czworonoga, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa najlepiej używać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park lub ogród, gdzie zwierzak może rozpędzenia się. Jeśli piesek umie przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o dobranej wielkości, tak aby zwierzakowi łatwo można było trzymać zabawkę w zębach. Frisbee dla psa nie może być za twarde, gdyż występuje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa zabawką w trakcie zabawy, więc w celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych sytuacji wybierajmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee jest ciekawą formą aktywności fizycznej, a jak wiadomo sport to zdrowie!

sklep zoologiczny online https://www.krakvet.pl/